TİCARET BAKANLIĞI TARAFINDAN HAZIRLANAN ÜLKE MASALLARI BÜLTENİ'NE SİTEMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

İhracatçı firmalarımızın uluslararası rekabet güçlerinin artırılması, ihraç pazarlarındaki fırsatları değerlendirmeleri ve karşılaşabilecekleri engellere hazırlıklı olmalarını sağlamak doğrultusunda başta hedef ve öncelikli ülkeler olmak üzere firmalarımıza dış pazarlarla ilgili en güncel ve doğru bilginin sağlanması ve çeşitli ülkelerde resmi kurumlar tarafından alınan, ihracatımızı doğrudan etkileyebilecek kararlar hakkında güvenilir bilginin temini ihracatımızın gelişimi açısından büyük önem taşımaktadır.

Ticaret Bakanlığı tarafından bu amaçla 2018 yılı Aralık ayı itibari ile ''Ülke Masaları Bülteni '' yayınlanmaya başlanmıştır. Bülten Odamız web sitesinden aylık olarak yayınlanacaktır. Takip etmek ve bilgilenmek isteyen üyelerimiz aşağıdaki linke tıklayınız.

Ülke Masaları Bülteni-Aralık 2018

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.