AYVALIK DOĞAL YAŞAMI KORUYOR PROJEMİZ ONAYLANDI

GMKA desteğiyle Proje sahibi olduğumuz, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ın aylardan beri üzerinde titizlikle çalıştığı, Ayvalık Kaymakamlığı ve Ayvalık Belediyesi'nin de proje ortağımız olduğu 4 ayrı proje şeklinde uygulanacak olan " Ayvalık Doğal Yaşamı Koruyor" proje grubumuz T.C. Tarım Ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma Ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış, proje bedeli olan 760.000 tl uygulamada kullanılmak üzere T.C. Devletimiz tarafından gönderilmiş ve uygulama aşamasına hazır hale gelinmiştir. Desteklerinden dolayı Sayın Kaymakamımız Gökhan Görgülüarslan ve Sayın Belediye Başkanımız Mesut Ergin'e Ayvalık ve ATO adına sonsuz teşekkürlerimizi sunar, Ayvalık'ımıza güzellikler ve bereketler getirmesini dileriz.

ayv dogal yasami koruyor proje 1 ayv dogal yasami koruyor proje 2 ayv dogal yasami koruyor proje 3 ayv dogal yasami koruyor proje 4

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.