DEİK İhracat Okulu

Sayın Üyemiz, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) şirketlerin ihracata yönelik kurumsal kapasitelerinin artırılmasına destek olmak üzere eğitim programları düzenleyecektir.

İhracat alanına ek olarak yurtdışı yatırımlar, risk yönetimi, e-ticaret, finansman, strateji geliştirme ve devlet yardımlarına yönelik konuları da kapsayacağı anlaşılan eğitim programlarına ilişkin ayrıntılar ve kayıt koşulları aşağıda sunulmaktadır.

"Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu olarak, şirketlerimizin ihracat konusunda kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla başlatacağımız "DEİK İhracat Okulu"nun kapılarını 5 Mart 2013'te açıyoruz. Proje kapsamında "Dış Ticaret Yönetimi, Dijital Pazarlama, İstihbarat Kanalları, Akreditif, Uluslararası Pazarlama, Risk Yönetimi, E-Ticaret, Dış Pazarlar İçin İş Planı (Business Plan) Hazırlama, Dış Ticaret Yöneticilerine Finansal Bilgiler, Dış Pazar Geliştirme ve Konumlandırma Stratejileri, Bilanço Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Devlet Yardımları gibi başlıklarda birçok eğitim semineri düzenleyeceğiz. 

Eğitimlerimizin ilki "Dış Ticaret Yönetimi–1 (Temel Dış Ticaret)" 5 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilecektir. Bu eğitim semineri ile günümüzün gözde ekonomik alanı dış ticarete giriş ve bir firmanın tüm dış ticaret operasyon işlemleri ele alınacaktır.

Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecektir. Her bir eğitim kişi başı KDV dahil 89 TL'dir. Öğle yemeği ve ikramlar bu fiyata dahildir. Proje boyunca tüm etkinlikler İstanbul TOBB Plaza'da 09:30 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Eğitimler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için  http://egitim.deik.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. "

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.