TVF Pro Beach Tour Başlıyor!

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Ayvalık Ticaret Odası ve Ayvalık Belediyesi  tarafından organize edilen TVF Pro Beach Tour 2014'ün Ayvalık etabının basın toplantısı 9 Temmuz tarihinde Ayvalık Ticaret Odası'nda düzenlendi.  
Toplantıya TVF Plaj Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci, Ayvalık Ticaret Odası (ATO) Başkanı İbrahim Kantarcı, ATO Meclis Başkanı Ahmet Süner, ATO Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Kuran,  İbrahim Sakallı, Halil Cevdet Kantarcı, Mustafa Büyükçılgın ve Turizm Komitesi Sorumlusu Baran Molay katıldı.

ato-3
 
Toplantıda yaptığı konuşmada TVF Pro Beach Tour 2014'ün bir ayağının Ayvalık'ta düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Oğuz Değirmenci, "Başta Ayvalık Belediyesi ve ATO olmak üzere tüm sponsorlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Turnuvada toplam 34 takım mücadele edecek ve final maçları Ntv Spor'dan naklen yayınlanacak. Katılan tüm sporculara başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.  

İbrahim Kantarcı ise "TVF Pro Beach Tour ile Ayvalık'ta bir plaj voleybolu hareketi başlattık. Önümüzdeki yıllarda bu hareketi daha da ileri taşıyarak hem Türkiye Şampiyonası hem de uluslararası düzeyde organizasyonlar düzenlemek istiyoruz. Ayvalık'ta mücadele edecek tüm sporculara başarılar diliyorum." yorumunu yaptı.   TVF Pro Beach Tour 2014'ün Ayvalık etabında 11 Temmuz'da oynanacak ana tablo karşılaşmaları ile başlayacak heyecan, 13 Temmuz'da oynanacak final maçları ile sona erecek.  

11 Temmuz'da sabah 09:00'da başlayacak şampiyonada 13 Temmuz Pazar günü final maçları yapılacak. Erkekler finali 17:00'de, kadınlar finali ise 18:00'de yapılacak. Ödül töreni ise 19:00'da gerçekleştirilecek. Final maçları NTVSPOR kanalından canlı yayınlanacaktır.

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.