TOBB YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI ÖZER MATLI BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özer Matlı ve TOBB Oda ve Borsalar Daire Başkanı Hasan Erbay 24 Eylül 2019 Çarşamba günü Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ı makamında ziyaret ederek TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun selamını getirdiler.
Sayın Matlı Coğrafi İşaretli Ayvalık zeytinyağının AB tescili sürecinde TOBB'nin Brüksel'de bulunan ofisi aracılığıyla her türlü destekte bulunabileceklerini ayrıca GMKA'nın finanse ettiği ve Ayvalık'a büyük bir değer katacak olan "Ayvalık Doğal Yaşamı Koruyor" projemizin örnek bir proje olduğunu belirtti. Matlı ayrıca TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ve TOBB Yönetiminin Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ın çalışmalarını yakından takip ve takdir ettiklerini belirterek TOBB Yönetim Kurulu'nun hediyesini takdim ettiler. TOBB Yönetiminin Başkanımız Büyükçıvgın'a güvenlerinin ve ilk günden beri süregelen desteklerinin devam ettiğini ve edeceğini ifade ettiler. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın da Sayın Matlı ve Sayın Erbay'a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun şahsında tüm TOBB Yönetimi'ne teşekkürlerini sundu. Başkanımız Büyükçıvgın ziyaret sonunda gelen heyete Ayvalık'ı hatırlatacak küçük bir hediye vererek kendilerini uğurladı.

24 eylul-1 24 eylul-2

24 eylul-3 24 eylul-4

 

 

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.