Menü Kapat

BAŞKANIN MESAJI

Ayvalık Ticaret Odasının Değerli Üyeleri,

Değerli Ayvalık’ta yaşayanlar,

Öncelikle 02 Ekim 2022 tarihinde yapılmış olan Ayvalık Ticaret Odası Seçimlerinin, tüm odamız üyeleri ile eşsiz ve güzel Ayvalık’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Seçim sonuçları açıklandığı anda da söylediğim gibi, bu sürecin sonunda, her ne olursa olsun kazananın Ayvalık ve Ayvalık Ticaret Odasının üyeleri olması yönünde tüm bilgi, birikim ve enerjimizi, tüm çalışma arkadaşlarım ile birlikte harcayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ayvalık Ticaret Odamız, gelecek yıl 100 yaşına girmiş olacak. TOBB Bünyesi altındaki en seçkin, en önemli kurumlardan bir tanesi olan odamızı, önümüzdeki görev dönemimiz içinde sevgi, saygı, birlik ve beraberlik ortamında daha iyi noktalara taşımak, bu birlik ve beraberlikten alacağımız gücü ve enerjiyi en iyi şekilde Ayvalık ve Ayvalık Ticari yaşamının kalkınması, üyelerimizin ve önem verdiğimiz değerlerimizin geliştirilmesi amacı ile kullanmamız gerektiğini tüm ekip olarak aklımızdan çıkarmayacağız.

Geniş bir katılım ile yapmış olduğumuz seçimin sonuçlarının, vermiş olduğu mesajı,  tüm çalışma arkadaşlarım ile birlikte almış bulunmaktayız. Çok değerli oda üyelerimizin vermiş oldukları büyük desteğin, bizlere büyük sorumluluklar yüklediğinin bilincindeyiz. Seçim süreci içinde, kısa vadede ve öncelikli yapılmasını düşündüğümüz çalışma ve projelerin bir kısmını paylaşmış bulunmaktayız. Bu süreç içinde değerli arkadaşlarım ile yapmış olduğumuz toplantı, söyleşi ve yazışmalarda, kendilerinin birikim, tecrübe ve enerjilerinden, birlik, beraberlik ve ortak aklı kullanarak, daha nice çalışmaları ve projeleri  ortaya koyabileceğimize ve gerçekleştirebileceğimize inancım sonsuzdur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün de dediği gibi “Büyük işler, önemli atılımlar; ancak birlikte çalışma ile elde edilebilir. “ Birleşmek başlangıçtır, birliği sürdürmek gelişmedir, birlikte çalışmak başarıdır.

Bu seçim süreci içinde Ayvalık ve Ayvalık Ticaret Odası için çaba sarf eden, çalışan, katkı veren tüm değerli Ayvalık Ticaret Odası üyeleri ile Ayvalık’ ta yaşayanlara, seçim sürecinde çok büyük gayret ve çaba gösteren siz çalışma arkadaşlarıma, Ayvalık Ticaret Odası meclis, yönetim, denetim ve komitelerinde görev almak üzere gönüllü olan,  seçilen tüm değerli şahıs ve şirket temsilcilerine, kardeşlerime, arkadaşlarıma, ağabeylerime çok teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. Sizlerin desteğiyle, tüm güçlükleri birlikte aşacağımıza inanıyorum. Yüce yaratan hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Saygılar sunuyorum.