Menü Kapat

BAŞKANIN MESAJI

Değerli Üyelerimiz ve Sevgili Ayvalıklılar,

Ayvalık Ticaret Odası yönetimine seçildiğimiz gün itibariyle üyelerimizin Odamıza intikal eden tüm sorunlarını yetkili makamlara ileterek, çözülmeleri noktasında takipçisi olduk ve gündemde yer alan önemli konular hakkında üyelerimizi bilgilendirmek ve iş yaşamlarına katkı sağlamak için çeşitli faaliyetleri gerçekleştirdik.

İlçemizde, her geçen gün hizmet yelpazemizi genişletmeyi ve mevcutta verdiğimiz hizmetlerde kaliteyi arttırmayı hedefleyerek yol alıyoruz.

Tüm faaliyetlerimizi de Odamızın kurumsal yapısı, vizyon ve misyonumuza uygun olarak, hazırlanmış planlar doğrultusunda yapmaya her zaman büyük önem gösterdik ve göstermeye devam ediyoruz.

Hizmet kalitemizi, her zaman üyelerimizin beklentilerine yönelik oluşturmaya ve üyelerimizin memnuniyetini her zaman yüksek tutmaya çalışıyoruz.

Emanet olarak devraldığımız bu makamın sorumluluğu bilinci ile bundan sonra da birlik ve beraberlik anlayışıyla hizmet kalitemizden ödün vermeden, adaletli, üyelerimizin memnuniyetini gözeterek, ilçemizin sosyo-ekonomik kalkınmasına ve iş dünyamızın menfaatlerine hizmet etmeyi kararlılıkla sürdüreceğiz.

Bu duygularla tüm üyelerimize bol ve hayırlı kazançlar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Mustafa Büyükçıvgın

Ayvalık Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı