Ayvalık Ticaret Odası ve Halk Bank Arasında “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması” imzalandı. – AYVALIK
Menü Kapat

Ayvalık Ticaret Odası ve Halk Bank Arasında “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması” imzalandı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde tanıtım toplantısı gerçekleştirilen “Paraf Kredi Kartı Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi”nin protokol imza töreni Odamızda gerçekleştirildi.

İmzalanan protokol ile; Bu anlaşmanın kartı, üzerinde TOBB logosu da bulunan Paraf KOBİ Kredi Kartı olacak. TOBB logolu Paraf KOBİ Kredi Kartı, sahiplerine yapacakları satın alımlarda, esnek taksit ve vade imkanı sağlayacak. Diğer tarafta da Paraf KOBİ POS, üye iş yerlerine özel avantajlı POS fiyat modeli sunacak. TOBB üyesi alıcı ve satıcılar arasındaki nakit akışını düzenleyecek olan bu hizmetlerimizle, tedarik zincirinde tüm ticari işlemler Halkbank güvencesi ve Paraf avantajlarıyla gerçekleştirilecek.

Paraf KOBİ ile birlikte Paraf Esnaf ve Paraf Business’tan oluşan Paraf Ticari Kartlar Ailesi’nin tüm kampanya ve imkanlarının, Türkiye ekonomisinin lokomotifi konumundaki 1,5 milyon TOBB üyesi işletme için de geçerli olacak.

Satıcı firmalar, peşin, taksitli veya vadeli mal ve hizmet satışı ve müşterilerin nakit döngülerine göre 4 farklı modelde çoklu vadede POS ile satış yapma imkanı elde edecek.

Para transferi, çek, senet, teminat mektubu yerine Paraf Ticari Kredi Kartları ile tahsilatın yapılması sayesinde operasyonel risk ve finansman maliyetleri ortadan kalkacak.

“Paraf Ticari Kredi Kartı İle Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Tanıtım Sunumu’na ulaşmak için lütfen tıklayınız.”