Menü Kapat

BAŞARI HİKAYELERİ

Odamız üyesi Ayvalık Özbay Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi 2017 yılında Axa Sigorta Acenteleri içinde Balıkesir Bölgesinde büyük bir başarı göstererek ilk sırada yer aldı. Firma Sahibi Sabri Aydoğan'ı Haziran 2018 Meclis toplantımıza davet ettik ve toplantı öncesinde kendisine bir plaket vererek başarısından dolayı tebrik edip başarılarının devamını diledik.
9-12 Mayıs tarihlerinde İzmir'de düzenlenen 8. Olivtech Zeytin-Zeytinyağı, Süt Ürünleri ve Teknoloji Fuarı'nda olgun meyvemsilik dalında Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi tarafından bronz madalya ile ödüllendirilen Üyemiz Onursel Zeytincilik firması sahibi Nuriye Hatice Yeşilkaya'ya 2018 Haziran ayı Meclis Toplantımızda bir plaket verdik ve başarılarının devamını diledik.  
9 -12 Mayıs tarihlerinde İzmir'de düzenlenen 8.Olivtech Zeytin-Zeytinyağı, Süt Ürünleri Şarap ve Teknolojileri Fuar'ında canlı yayına katılarak Ayvalık Zeytinyağını, en iyi şekilde tanıttığı için Has Ada Zeytincilik sahibi Hakan Gülören'e plaket takdim ederek kendisine teşekkür ettik.