BELGRAD TURİZM FUARI KATILIMI HAKKINDA - AYVALIK
Menü Kapat

BELGRAD TURİZM FUARI KATILIMI HAKKINDA

Değerli Turizmcilerimiz,

 

Her geçen yıl yöremize ilgisi artmakta olan Balkan Ülkelerinden gelen turist potansiyelini daha iyi kullanmak ve Ayvalık’ımızın turistik değerlerini tanıtmak üzere 22-25 Şubat 2024 tarihlerinde Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenecek ITTFA Turizm Fuarı’nda kurulacak Türkiye standında TGA (Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı) desteğiyle Ayvalık Ticaret Odası ve turizmcilerimiz olarak katılım sağlayacağız.

 

Öncelikle standımızda ziyaretçilere sunulmak üzere broşür ve tanıtıcı görsellerinizi 19 Şubat Pazartesi günü mesai bitimine kadar odamıza ulaştırmanızı bekliyoruz.

 

Yeşil Pasaport veya Schengen Vizesi bulunan firma sahiplerimiz için karayolu ile 21 Şubat 2024 gidiş ve 24 Şubat 2024 dönüş olmak üzere ulaşım planlaması yapmaktayız.

 

Ayvalık – Belgrad gidiş ve dönüş, otel – fuar alanı arası ve şehir içi transferler dahil olmak üzere kişi başı katılım bedeli 150 Avro olarak hesaplanmıştır. Kontenjan 15 kişi olup, 16 Şubat 2024 Cuma gününe kadar kontenjan dolduğu takdirde otel rezervasyonu çalışması yapılacaktır. Konaklama maliyetinin kişi başı 50-60 Avro civarında olduğu bilinmektedir.

 

Ayvalık Turizmi açısından büyük önem taşıyan bu organizasyona katılımınızı ve desteğinizi bekleriz.

 

AYVALIK TİCARET ODASI