Menü Kapat

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – Emitt 2023

Değerli Ticaret Odası Üyemiz,
8-11 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Salonu’nda düzenlenecek 26. EMİTT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’na Ayvalık Ticaret Odası olarak siz değerli üyelerimiz ile birlikte katılmayı planlıyoruz.
Ayvalık Belediyesi ile birlikte 70 m² yüzölçümlü bir alanda ATO çatısı altında turizmcilerimize giydirme ve ışıklandırma yapılmış bir şekilde ve üzerinde firma logolarının da bulunacağı ekteki tasarım ve krokiye göre toplam 11 adet desk hazırlanacaktır.
Desk seçimi kura usulü yapılacak olup, katılımcılar başvuru sırasına göre değerlendirilecektir.
Stant katılımı yapacak üyelerimizin broşür ve stant tanıtım elemanları kendileri tarafından temin edilecektir. Şehir içi transferler ve konaklama katılımcıların kendilerine aittir.
Fuarın başlangıç ve bitiş tarihlerinde transfer hizmeti verilecek olup konu ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim numaralarından mesai saatleri içerisinden bizimle görüşebilirsiniz.
Telefon: 0266 312 15 17/ 56 60
Whatsapp Hattı : 0530 404 35 63
Mail: bilgi@ayvalikto.org.tr
Organizasyon ile ilgili hazırlıkların zamanında yapılabilmesi için katılım durumunuzu 26 Ocak 2023 Perşembe günü mesai bitimine kadar bildirmenizi rica ederiz. Katılım sağlayacak olan firmaların logolarını Odamıza göndermeleri gerekmektedir.
Saygılarımızla