“TOBB KÜÇÜK PARMAKLAR” TABLET DAĞITIM KAMPANYASI KAPSAMINDA ATO’DAN ÖĞRENCİLERE KLAVYELİ TABLET DESTEĞİ - AYVALIK
Menü Kapat

“TOBB KÜÇÜK PARMAKLAR” TABLET DAĞITIM KAMPANYASI KAPSAMINDA ATO’DAN ÖĞRENCİLERE KLAVYELİ TABLET DESTEĞİ

Her yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile 365 Oda/Borsa tarafından yapılan eğitim yardımları, bu yıl içinde bulunulan şartlar nedeniyle, çocukların eğitim ve öğretim alabilmeleri için tablet dağıtımı olarak gerçekleşti.
Ayvalık Ticaret Odası olarak, içerisinde bulunduğumuz Pandemi sebebiyle uzaktan eğitime katkıda bulunmak amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan ‘Küçük Parmaklar’ projesi kapsamında belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere toplam 74 adet tablet hediye etti.
ATO ev sahipliğinde tabletler, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın ve Meclis Başkanımız Mehmet Sıray tarafından Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır’a teslim edildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, tablet bilgisayarı bulunmadığı için derslerini takip edemeyen öğrencilerimize destek olmak amacıyla alınan tabletlerin öğrencilerimizin geleceğine önemli bir katkı olduğunu vurgulayarak eğitim ve öğretime verdikleri destekten dolayı Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın’a, Odamız Meclis Başkanı Mehmet Sıray’a ve projeyi başlatan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine teşekkür etti.
Uzaktan Eğitime katkıda bulunmak amacıyla teslim edilen tabletler, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tespit edilen öğrencilere verilecek.