Menü Kapat

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN!

Ayvalık Ticaret Odası’nın Kıymetli Üyeleri,
Değerli Arkadaşlarım..
Yeni bir yıla daha birlikte ‘Merhaba’ diyoruz ve bu yeni yolculuğun heyecanını kalbimizde hissediyoruz. Geçtiğimiz yıl, birlikte elde ettiğimiz başarılar ve birlikte aştığımız zorluklarla dolu oldu. Ancak şimdi, daha büyük hedeflere ulaşmak, ticaretimizi daha da güçlendirmek, kentimizin ve üyelerimizin iş hacmini artırmak için her geçen gün artan üye sayımızla daha güçlü bir şekilde bir aradayız.
2024 yılı, bize yepyeni fırsatlar, büyük başarılar ve birlikte yaşanacak pek çok unutulmaz anlar vaat ediyor. Geçtiğimiz yılın zorluklarını hep birlikte aştık, öğrenerek büyüdük ve bu deneyimler bizi daha güçlü kıldı. Şimdi, yeni bir sayfa açma ve geleceğe umut dolu bir bakışla ilerleme zamanı geldi. Her yeni yıl, ticaret dünyamız için yeni fırsatların kapılarını aralıyor. Hep birlikte, yeni projeler, inovasyonlar, yeni ticaret platformları ve sektörel iş birlikleri ile dolu bir yılı karşılıyor ve hazırlanıyoruz. Ekip olarak güçlü bağlarımızı daha da sağlamlaştıracağımıza, engelleri birlikte aşacağımıza ve başarıların tadını birlikte çıkaracağımıza inanıyoruz.
Bu bağlamda ticaretin dinamiklerine uyum sağlamak, dijital dönüşümü desteklemek ve küresel pazarda daha etkin olmak adına güç birliği yapacağımıza olan inancımızı yineliyoruz. Birlikte daha büyük işlere imza atmak, yerel ekonomimize katkıda bulunmak ve üyelerimizin rekabet gücünü artırmak adına güçlü bir ekip olmanın sorumluluğunu da taşıyoruz.
Yeni yıl, hepimiz ve ticaret dünyamız için yeni fırsatlar, büyüme ve sürdürülebilir başarılarla dolu olsun. Sizlerle birlikte geçireceğimiz bu yılın, odamız ve üyelerimiz için aydınlık ve başarılı bir dönem olmasını temenni ediyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yeni yıl diliyoruz.
Saygılarımla,
İnş. Müh. Ali Uçar
Ayvalık Ticaret Odası Yk. Başkanı